Unlabel

pristatymo sąlygos

. unlabel internetinėje parduotuvėje užsakytas prekes pristatysime:

– Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje – nemokamas pristatymas nuo 50 eur, pristatant prekes į paštomatus, išsikvietus kurjerį į namus – 1 eur pristatymo mokestis.  siuntoms iki 50 eur pristatymo kaina : į paštomatą – 3 eur, pristatymas į namus – 4 eur.

– ES šalims bei kitoms pasaulio šalims pristatymas nemokamas, užsisakius prekių už 150 eur ir daugiau, siuntimas ekspresu – 20 eur ; užsisakius prekių iki 150 eur, taikomas 20 eur pristatymo mokestis, ekspresu- 40 eur pristatymo mokestis.

. prekių suruošimas ir pristatymas Lietuvoje trunka 2-4 darbo dienas, užsisakius prekę internetu iki 15 val.

. prekių suruošimas ir pristatymas ES šalyse trunka 3-5 darbo dienas, bei apie 7 darbo dienas- į ne ES šalis bei kitas pasaulio šalis.

. svarbu: pristatymo laikas gali kisti, priklausomai nuo bankinių apmokėjimų vėlavimų ar kitų nenumatytų sąlygų (force majeure)

. perkantiems iš ne ES šalių, pirkėjas yra pats atsakingas sumokėti visus savo šalies importo, muitinės, pvm ir kitus vietos mokesčius taikomus jo šalyje.

< atgal
Naršydami el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų naršymą bei apsipirkimą. Daugiau informacijos