Условия использования

Šios  naudojimo taisyklės (toliau – Taisyklės) nustato bendrąsias naudojimosi Unlabel elektronine parduotuve www.unlabel.lt (toliau – Unlabel) sąlygas. Taisyklės yra taikomos, kai Pirkėjas renkasi, užsako ir perka Unlabel parduotuvėje siūlomas prekes ar bet kaip kitaip naudojasi Unlabel el. parduotuvės teikiamomis paslaugomis.

Prieš įsigyjant prekes, maloniai prašome atidžiai perskaityti šias naudojimo Taisykles ir Sąlygas.

 

  1. Informacija apie įmonę

 

Unlabel el. parduotuvėje prekių prekybą organizuoja, vykdo ir su ja susijusias paslaugas Pirkėjui teikia

Dano Gaižausko IĮ, registracijos adresas: Krivių g. 42-4, Vilnius, LT-01209, Lietuva, juridinio asmens kodas 303009655, PVM kodas LT100007585910, el. p.: info@unlabel.lt, tel.:  +37066514411.

 

Elektroninės svetainės klausimais prašome kreiptis el. paštu support@unlabel.lt arba tel.  +37068566303

 

  1. Sutarties sudarymas

Pirkėju šiose Taisyklėse yra bet kuris asmuo, perkantis Unlabel el. parduotuvėje ar besinaudojantis kitomis Unlabel parduotuvės paslaugomis (toliau – Pirkėjas). Naudotis Unlabel el. parduotuve ir joje pirkti turi teisę (a) veiksnūs fiziniai asmenys, t. y. asmenys, sulaukę pilnametystės, kurių veiksnumas nėra apribotas teismo tvarka, ir (b) juridiniai asmenys, veikiantys per įgaliotus atstovus, užsiregistravę Unlabel parduotuvėje Taisyklėse nustatyta tvarka.

 

Paspaudus užsakymo patvirtinimo mygtuką, el. parduotuvės sistema, automatiškai išsiunčia, užsakymą patvirtinantį, elektroninį laišką, kuris laikos suratimi tarp Pardavėjo ir Pirkėjo.

Mokėjimo būdai

 

Unlabel el. parduotuvėje už perkamas prekes galima atsiskaityti tiesioginiu banko pavedimu arba per elektroninių mokėjimų sistema Paysera.

 

Tiesioginis banko pavedimas

 

Už elektoninėje parduotuvėje išsirinktas prekes Jūs galite atsikaityti tiesioginiu banko pavedimu.

Paspaudus užsakymo patvirtinio mygtuką, elektroninės parduotuvės sistema, automatiškai išsiunčia, užsakymą patvirtinantį, elektroninį laišką, kuriame Jūs rasite mūsų banko rekvizitus. Jums sumokėjus mokėtiną sumą, užsakymas aktyvuojamas, automatiškai išsiunčiant, prekių išsiuntimą patvirtinantį, laišką.

 

PaySera

 

Pasirinkus šį mokėjimo būdą, sistema automatiškai suformuos pavedimo formą ir, vadovaujantis nuorodomis, Jums tereikės prisijungti prie savo elektroninės bankininkystės bei atlikti mokėjimą.

Jūs galite pasirinkti atsiskaitymą per sekančius bankus: SwedbankSEBDNBNordeaDanskebankŠiauliųMedicinosCitadelePaysera.

Paysera sistema apsaugota pažangiausiais SSL koduotais saugumo sertifikatais, moderniausiais techniniais ir programiniais sprendimais

 

 

  1. Prekės

 

Nors ir stengemės prekes vaizduoti kuo detaliau, dėl skirtingų monitorių savybių prekių atspalvis ir dydis gali skirtis nuo matomo pavyzdžio nuotraukoje.

 

Visos el. parduotuvėje paskelbtos prekės yra prieinamos puslapio lankytojams. Tuo atveju, jei prekės nėra pardavime ar jos negalime parduoti, skubiai pranešime Jūsų nurodytu el.paštu.

 

  1. Registracija

 

Pirkėjas, norėdamas naudotis Unlabel el. parduotuve ir pirkti joje siūlomas prekes, privalo užsiregistruoti Unlabel el. parduotuvės sistemoje, užpildydamas registracijos anketą. Registracijos anketoje privalu pateikti šiuos Pirkėjo asmeninius duomenis: vardą, pavardę, elektroninį paštą, adresą, kuriuo bus pristatomos prekės, telefono numerį, kitus prekių pristatymui būtinus duomenis. Juridinio asmens įgaliotas atstovas vietoje vardo ir pavardės pateikia juridinio asmens pavadinimą.

Naudotis Unlabel el. parduotuve ir joje pirkti turi teisę (a) veiksnūs fiziniai asmenys, t. y. asmenys, sulaukę pilnametystės, kurių veiksnumas nėra apribotas teismo tvarka, ir (b) juridiniai asmenys, veikiantys per įgaliotus atstovus, užsiregistravę Unlabel parduotuvėje Taisyklėse nustatyta tvarka.

 

Unlabel pasilieka visas teises bet kada paversti neveiksnia bet kokią vartotojo paskyrą, kilus įtarimui, kad gali būti vykdomi kenkėjiški veismai, arba jei manoma, kad paskyros naudotojas pažeidė šias Taisykles ir Sąlygas.

 

 

  1. Prekių kainos

 

Prekių kainos Unlabel el. parduotuvėje ir suformuotame užsakyme nurodomos eurais su pridėtinės vertės mokesčiu. Prekės Pirkėjui parduodamos kainomis, galiojančiomis Unlabel el. parduotuvėje užsakymo pateikimo momentu.

 

  1. Privatumo politika

Jei įeisite ir naudosite Unlabel el. svetaine, tai reikš, kad sutinkate su šiuo privatumo patvirtinimu.

Naudodami Unlabel el. svetainę, sutinkate ir vienareikšmiškai patvirtinate, kad registruojantis Unlabel, ją naudojant pateikta arba su Unlabel el. svetaine susijusi asmeninė informacija gali būti perduodama į užsienyje esančius ir svetainę palaikančius serverius

Neasmeninė informacija renkama automatiškai

 

Asmeninė informacija ir jos sauga

 

Unlabel renka asmeninę informaciją, kad galėtų teikti Unlabel el. svetaines produktus ir paslaugas, tyrimus, demografinius, statistinius duomenis ir pagalbą klientams, juos kurti ir personalizuoti. Dažniausiai Unlabel renka asmeninę informaciją, kad galėtų asmeniškai su Jumis susisiekti ir atsakyti į klausimus bei įvykdyti užklausas. Tokia informacija gali būti (neapsiribojant) Jūsų vardas, adresas, el. pašto adresas ir telefono numeris. Gavus Jūsų sutikimą šie duomenys bus naudojami su Jumis susisiekti tiesioginės rinkodaros tikslais paštu, el. paštu arba telefonu atliekant rinkos tyrimus, taip pat Jus informuoti ir gauti Jūsų atsiliepimus apie būsimus produktus, paslaugas ir (arba) reklamą.

Mes neparduosime, neplatinsime ar neperlisime Jūsų asmeninės informacijos terčiosioms šalims, išskyrus atvejus kai mes turėsime jūsų leidimą pateikti informaciją arba tai bus teisiškai pagrįsta.

  1. Prekių pristymas

 

Visi užsakymai bus siunčiami per bendrovę DPD Lietuva.

Jūsų įsigytas prekes suruošime per 2 darbo dienas. Prekių pristatymas trunka nuo 3 iki 6 darbo dienų.

 

Mes pristatome prekes į šias šalis:

 

<pristatymo terminas>      <pristymo mokestis>

Lietuva                        3-6 darbo dienos          5.00 EUR

Latvija                         3-6 darbo dienos         10.00 EUR

Estija                           3-6 darbo dienos         10.00 EUR

 

 

Dėl prekių siuntimo į kitas šalis, prašome kreiptis į mus el. p. adresu support@unlabel.lt.

 

  1. Prekių grąžinimas

 

Šios grąžinimo sąlygos galioja tik prekėms įsigytoms Unlabel el. svetainėje. Jei Unlabel prekes įsigyjote kitoje parduotuvėje ar el. svetainėje, maloniai prašome prekes grąžinti ten nustatyta prekių grąžinimo tvarka.

 

Tuo atveju, jei gautos prekės netinka pagal dydį, spalvą arba yra netinkamos kokybės, galite grąžinti jas mums per 14 dienų nuo pristatymo dienos.

Grąžinamos arba keičiamos kokybiškos prekės privalo būti nenaudotos, nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos (nenuimtos ir nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta, būtinai pateikiant prekės įsigijimo dokumentą. Jeigu prekė nėra pilnai sukomplektuota, yra sugadinta, netvarkinga arba nėra tinkamai supakuota, Pardavėjas turi teisę nepriimti prekės, jos nekeisti ir negrąžinti už prekę Pirkėjo sumokėtų pinigų.

Grąžinant arba keičiant prekę būtina pridėti pardavimo sąskaitos faktūros ir mokėjimą patvirtinančių dokumentų kopijas, bei nurodyta banko sąskaita, į kurią bus gražinami pinigai už grąžinamą prekę.

Už prekes sumokėti pinigai grąžinami Pirkėjui per 5 (penkias) darbo dienas nuo planuotos pristatymo dienos. Prekių pristatymo mokestis nėra gąžinamas.

 

Kilus klausimams visada prašome kreiptis el. paštu support@unlabel.lt.

Į Jūsų klausimą ar užklausą atsakysime per 24 valandas, kiekvieną darbo dieną.