Privatumo politika

Jei įeisite ir naudosite Unlabel el. svetaine, tai reikš, kad sutinkate su šiuo privatumo patvirtinimu.

Naudodami Unlabel el. svetainę, sutinkate ir vienareikšmiškai patvirtinate, kad registruojantis Unlabel, ją naudojant pateikta arba su Unlabel el. svetaine susijusi asmeninė informacija gali būti perduodama į užsienyje esančius ir svetainę palaikančius serverius.

Neasmeninė informacija renkama automatiškai

 

Asmeninė informacija ir jos sauga

 

Unlabel renka asmeninę informaciją, kad galėtų teikti Unlabel el. svetaines produktus ir paslaugas, tyrimus, demografinius, statistinius duomenis ir pagalbą klientams, juos kurti ir personalizuoti. Dažniausiai Unlabel renka asmeninę informaciją, kad galėtų asmeniškai su Jumis susisiekti ir atsakyti į klausimus bei įvykdyti užklausas. Tokia informacija gali būti (neapsiribojant) Jūsų vardas, adresas, el. pašto adresas ir telefono numeris. Gavus Jūsų sutikimą šie duomenys bus naudojami su Jumis susisiekti tiesioginės rinkodaros tikslais paštu, el. paštu arba telefonu atliekant rinkos tyrimus, taip pat Jus informuoti ir gauti Jūsų atsiliepimus apie būsimus produktus, paslaugas ir (arba) reklamą.

Mes neparduosime, neplatinsime ar neperlisime Jūsų asmeninės informacijos terčiosioms šalims, išskyrus atvejus kai mes turėsime jūsų leidimą pateikti informaciją arba tai bus teisiškai pagrįsta.

 

***