Grąžinimo tvarka

Šios grąžinimo sąlygos galioja tik prekėms įsigytoms Unlabel el. svetainėje. Jei Unlabel prekes įsigyjote kitoje parduotuvėje ar el. svetainėje maloniai prašome prekes grąžinti ten nustatyta prekių grąžinimo tvarka.

Tuo atveju, jei gautos prekės netinka pagal dydį, spalvą arba yra netinkamos kokybės, galite grąžinti jas mums per 14 dienų nuo pristatymo dienos.

Grąžinamos arba keičiamos kokybiškos prekės privalo būti nenaudotos, nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos (nenuimtos ir nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Prekės turi būti grąžinamos originalioje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gautos, būtinai pateikiant prekės įsigijimo dokumentą. Jeigu prekės nėra pilnai sukomplektuotos, yra sugadintos, netvarkingos arba nėra tinkamai supakuotos, Pardavėjas turi teisę nepriimti prekių, jų nekeisti ir negrąžinti už prekes Pirkėjo sumokėtų pinigų.

Grąžinant arba keičiant prekes būtina pridėti pardavimo sąskaitos faktūros ir mokėjimą patvirtinančių dokumentų kopijas, bei nurodyta banko sąskaita, į kurią bus grąžinami pinigai už grąžinamas prekes.

Už prekes sumokėti pinigai Pirkėjui yra grąžinami per 5 (penkias) darbo dienas nuo prekių gavimo dienos. Prekių pristatymo mokestis nėra gąžinamas.

Kilus klausimams visada prašome kreiptis el. paštu support@unlabel.lt.

Į Jūsų klausimą ar užklausą atsakysime per 24 valandas, kiekvieną darbo dieną.

Grąžinamas prekes turite išsiųsti registruotu paštu adresu:

Dano Gaižausko IĮ
Unlabel parduotuvė
Rūdninkų g. 6, Vilnius
LT-01135, Lietuva
El. paštas info@unlabel.lt
Tel. +37066514411